o Firmie

RAGRAN - Obsługa Rynku Nieruchomości służy Państwu pomocą w sprzedaży, zakupie, wynajmie nieruchomości. Obsługujemy nieruchomości mieszkaniowe, a także nieruchomości komercyjne.

Działamy głównie na rynku wtórnym, na terenie Polski. Większość naszych zleceń pochodzi z rekomendacji.


Cechuje nas indywidualne podejście do każdego Państwa projektu.

Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną obsługę oraz pomoc w doborze optymalnych rozwiązań dla każdego Klienta.

Do dyspozycji Państwa jest nasz dwuosobowy zespół z licencjonowanym Pośrednikiem Nieruchomości z kilkunastoletnim doświadczeniem.


Każda nieruchomość, którą Państwu prezentujemy została wcześniej przez nas obejrzana i profesjonalnie przyjęta do oferowania. Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi informacjami i dokumentami na jej temat, potrzebnymi do podjęcia decyzji o ewentualnej finalizacji transakcji.


Współpracując z nami oszczędzają Państwo swój czas, bo to my sprawdzamy i zbieramy niezbędne do transakcji informacje i dokumenty. Umawiamy i prowadzimy spotkania z potencjalnymi Klientami, pomagamy w negocjacjach, kończąc na kwestiach związanych z finalizowaniem transakcji i podpisywaniem stosownej umowy.


Służymy Państwu także pomocą w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości – współpracujemy ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Pomożemy Państwu wycenić nieruchomość, lub zarządzać nią, doradzamy także w zakresie rynku nieruchomości.